Започнаха Дните на информационните технологии в Експо център София
Днес се откриха първите по рода си Дни на информационните и комуникационни технологии в Интер експо центъра в столицата. Дните включват семинарна част с участието на водещи специалисти на информационните технологии. В първият ден си дадоха среща представители на държавната администрация и IT бизнеса в семинара Държавни политики и стратегии в сферата на ИКТ”. В изложбената зона на центъра е домакин на изложбите “PC World” и “Expo Print and Imaging”. Фирмите от бранша показват топ технологии и модерни машини с атрактивни цени. На фотографите е обърнато специално внимание с редица фото изложби и лекции на преподаватели в НБУ. Посетителите на изложбата могат да се запознаят със станалите вече огромни възможности на дигиталния цветен печат върху различни хартиени, текстилни, метални или друг вид подложки, с възможности за 3D релефни надписи или други форми. 28.10.2009
София - Дни на информационните и комуникационни технологии в Интер експо център 28.10.2009 тегло: 277 KB
размери: 1205X2000 px
автор: Стефан Марков Недялка Йоловска, управител на "ICT Media", Първан Русинов, заместник-министър на транспорта и съобщенията и Чавдар Тодоров от информационно обслужване на семинара в първия ден