Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Община Хасково премахна опасна сграда превърната в бардак от роми
Служители на Община Хасково премахнаха днес общинската сграда, превърната от роми в бардак, на булевард „Стефан Стамболов“.  Съседи се оплаквали, че полусъборената къща е превърната в място, където неспирно се вихрели оргии. Имотът освен, че е общински подлежи и на събаряне, защото самата сграда е опасна, обясняват от администрацията. Преди два дни полицаи изведоха самонастанилите се там роми. Постоянните обитатели на бардака – сутеньора Зафир и най-популярната местна жрица на любовта Таня станаха свидетели на премахването на работното си място.
14.10.2009
Share
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 547 KB
размери: 1425X2000 px
автор: Тихомир Петков
Сутеньорът Зафир и жрицата на любовта Таня пренасят мястото, където си вадят хляба в буквалния и преносния смисъл
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 426 KB
размери: 1375X2000 px
автор: Тихомир Петков
Багер събаря сградата под охраната на полиция
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 476 KB
размери: 2000X1274 px
автор: Тихомир Петков
Багер събаря сградата под охраната на полиция
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 489 KB
размери: 1377X2000 px
автор: Тихомир Петков
Багер събаря сградата-бардак
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 563 KB
размери: 1290X2000 px
автор: Тихомир Петков
Багер събаря сградата под охраната на полиция
Хасково - Премахване на опасна сграда - бардак
14.10.2009
тегло: 371 KB
размери: 2000X1306 px
автор: Тихомир Петков
Сутеньорът Зафир, с хляб в ръка, наблюдава премахването на работното му място

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz