 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Община Хасково премахна опасна сграда превърната в бардак от роми
|
Служители на Община Хасково премахнаха днес общинската сграда, превърната от роми в бардак, на булевард „Стефан Стамболов“. Съседи се оплаквали, че полусъборената къща е превърната в място, където неспирно се вихрели оргии. Имотът освен, че е общински подлежи и на събаряне, защото самата сграда е опасна, обясняват от администрацията. Преди два дни полицаи изведоха самонастанилите се там роми. Постоянните обитатели на бардака – сутеньора Зафир и най-популярната местна жрица на любовта Таня станаха свидетели на премахването на работното си място. 14.10.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|