Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Хард рок виртуозите Мистър Биг забиха в София
След суперуспешния концерт на брилянтния китарист Пол Гилбърт у нас, който се състоя в рамките на миналогодишния Есенен салон на изкуствата в Пловдив, българските фенове имаха щастливата възможност да чуят уникалната му китара на живо още веднъж, този пък заедно със супер групата Мистър Биг.  Хард рок виртуозите се качиха на сцената на зала Универсиада в оригиналния си състав след седем години раздяла. Участието им като втори хедлайнери на фестивала "Арена Музика 2009" е част от световното им реюниън турне.


02.10.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz