Джип “Audi Q7”, със софийска регистрация, прегази днес парапета на моста зад стадион „Георги Аспарухов” и паркира в Перловската река. Луксозното возило е запазило живота на своя водач, който се измъкнал невредим от джипа. По предварителна информация водачът на „Audi” – то вероятно е шофирал с несъобразена с пътната настилка скорост, вследствие на което не е успял да вземе завоя, в близост до моста. 07.09.2009 |