Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Дъбови дръвчета изникнаха в дупки на шосе край Благоевград
Местен зевзек засади три 10-годишни дъбови дървета в дупки на пътя от село Айдарово към Благоевград през нощта. Отсечката не е ремонтирана през последните 30 години,  а шегобиеца е намерил нестандартен начин да изрази протеста си срещу безхаберието на кмет и община. Шофьорите пътуващи често по пътя твърдят, че по трасето може да се мине само с високопроходима техника и е крайно време някой да се заеме с ремонта на настилката. Иначе околните огради по разбитото шосе са център на внимание в предизборна ситуация за всякаква политическа агитация.
20.08.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz