Местен зевзек засади три 10-годишни дъбови дървета в дупки на пътя от село Айдарово към Благоевград през нощта. Отсечката не е ремонтирана през последните 30 години, а шегобиеца е намерил нестандартен начин да изрази протеста си срещу безхаберието на кмет и община. Шофьорите пътуващи често по пътя твърдят, че по трасето може да се мине само с високопроходима техника и е крайно време някой да се заеме с ремонта на настилката. Иначе околните огради по разбитото шосе са център на внимание в предизборна ситуация за всякаква политическа агитация. 20.08.2009 |