Любомир Пантелеев предаде властта на новия областен управител на Бургас Константин Гребенаров. Секретарят на областна управа Силвия Иванова поздрави новия шеф с букет слънчогледи. „Ще имате удоволствието да работите в една от най- натоварените администрации в България и една от най-добре работещите, по признанието на Министерство на държавната администрация, което слаба Богу вече не съществува. Това беше една от най-добрите администрации и редица проверки установиха този факт. За съжаление не беше най-добре платената. Искам да Ви пожелая много успехи, като в служебен план успехите да са това, което носи полза на обществото, а в личен план това, което ще ви носи здраве, спокойствие и признание. Искам да ви пожелая да работите за това Бургас да се отърси от своите провинциални комплекси, да диктуваме политическата мода в управлението, поне когато става дума за решаване на местните проблеми”, каза Пантелеев на новия областен управител. Той даде на своя приемник един от последните проекти, по които работи досегашната администрация - новата сграда на Регионалната библиотека. 13.08.2009 |