Шампионът на България „Левски” разгроми "канарчетата" от „Ботев” с 5:0 в мач от първия кръг на "А" група, който се игра на стадион "Георги Аспарухов” вчера. Резултатът откри Еньо Кръстовчев, който се разписа в 7-та минута. Останалите попадения отбелязаха Йордан Милиев, Тасевски и Ортега с две попадения. Поражението за Ботев, който едвам намери футболисти и треньор за този мач, е още по-тежко, тъй като "сините" играха с голяма част от резервните си състезатели. На пейката на „Левски” останаха Минев, Зе Соарес, Сърмов и Йовов. Бардон се появи в 43-та минута, заменяйки Георги Христов, а Топузаков влезе десетина минути преди края на мястото на Бензукан. 09.08.2009 |