Събития
„Мерцедес” изгоря тази нощ в Плевен
|
Тази сутрин в 2.50 часа е съобщено за пламъци в „Мерцедес 170" с плевенска регистрация. Изгорели са предната част на автомобила, задна броня и стопове. Все още са изясняват причините за възникване на пожара. 05.08.2009 |
|
Share |
|