Над 4000 души се включиха в инициатавата "Живей активно" на варненския плаж
Третото поредно издание на инициативата “Живей активно!" на "Нестле България" привлече над 4000 плажуващи  край втора буна на варненския плаж. В рамките на тазгодишното морско издание на “Живей активно!”, гражданите и посетителите на Варна имат възможност да се включат безплатно в разнообразни спортни активности за всички възрасти, а за най-малките има специален детски кът. 04.08.2009