Министърът на правосъдието Миглена Тачева и лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски направиха днес първа копка и положиха първия камък на нова съдебна палата в центъра на Балчик. Инвестицията, в размер на 3 млн. лева се осигурява от Министерството на правосъдието. Строителството на пaлатата трябва да приключи до 3 години. Камъкът, вграден в основите на новата съдебна палата в Балчик е от храма на богинята майка Кибела. 27.05.2009 |