С шикозно откриване отвори врати снощи част от комплекс Мултиплейс – хитовия „Гранд де лукс” и ретро клуб „Денс 21”. По червения килим преминаха Мис България Юлия Юревич, Човекът глас, представил ни на полуфинала на Евровизия - Краси Аврамов, топмоделът Александър Беседин, във ВИП-зоната се откроиха братя Диневи, Петър Петров – собственик на „Bulgarian properties group”, Евелин Георгиев и чаровната му съпруга Ева – домакини на култовия Мултиплейс, Юлита Хинкова, генерален мениджър на Гранд де лукс и Мултиплейс.
След официалната част от откриването на Мултиплейс, старт на купона даде Анелия с песента си „Единствен ти” и продължи с хитовете си Обичай ме, Продължавам и Погледни ме в очите.
23.05.2009 |