Курортът "Св.Св. Константин и Елена" край Варна днес откри летния сезон
Стотици българи и чужденци се събраха днес в манастира "Св.св. Константин и Елена" в едноименния курорт на празничната литургия и водосвет за храмовия празник на обителта. Водосветът за здраве отслужи НВП Варненският и Великопреславски митрополит д-р Кирил. На днешният ден и курорта открива официално туристическия си сезон. 21.05.2009