„Да избера България е голямо предизвикателство за мен”, сподели пред журналисти днес новото попълнение на Черноморец Бургас Ектор Гонзалес. „Познавам вашата страна от моя приятел Алесандро Сичеро, който ми е говорил хубави неща за нея и футбола тук. Зная и доста за националния ви отбор, който се представи отлично в САЩ през 1994 година. Първите ми впечатления от Бургас и България са отлични. Градът е спокоен и тих и прилича много на този, където бях до момента – море, слънце", разкри южноамериканецът. „Договорът на венецуелския национал е до края на сезон 2011”, обяви изпълнителния директор на Черноморец Бургас Фреди Бобич. „Много съм щастлив да представя пред вас Ектор Гонзалес като футболист на Черноморец. Той е национал на Венецуела, притежава италиански паспорт. Това бе много важно за нас. Идва като свободен агент от АЕК (Ларнака), на 31 години е", допълни Бобич на специалната пресконференция по представянето на Гонзалес.
14.05.2009 |