Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Миро и Моранди излязоха на сцената на Ловеч парти фест 2009
Третата вечер от Ловеч парти фест 2009 предложи на своите гости взривоопасната комбинация от родната поп звезда Миро и нашумялото румънско дуо Моранди. Миро избра именно сцената на музикалния фестивал за пред премиера на националното си турне „оМИРОтворен”, което стартира на 13 май в София. Той представи най-нашумелите си хитове, като „В едно огледало”, „Call on me”, „Някога преди”, „Август е септември”, и губя контрол „Губя контрол” . След него на сцената се качиха румънските музиканти Ранди и Мога по-известни като Моранди. Те взривиха шест хилядната публика със световните хитове “Beijo”, “Falling”, “Love me” и “As I am “. В продължилият повече от два часа концерт се включи и българският DJ Lion, с който Моранди направиха съвместен денс сет.
09.05.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz