Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

„Б.Т.Р” и „Соларис” дадоха старт на „Ловеч Парти Фест 2009”
Вчера с концерт на групите „Соларис” и „Б.Т.Р” стартира четвъртото издание на „Ловеч Парти Фест”.  Шестдневният музикален маратон започна с обръщение на кмета на града Минчо Казанджиев от сцената. На същия ден – 6 май, градоначалника празнува и рожден ден. Първите акорди на фестивала изсвириха „Соларис” с „Човек от тълпата”, след което се появиха популярните Б.Т.Р. 3000-на публика посрещна рокаджиите, а те я зарадваха с хитовете си „Няма връщане назад”, „Цвете от луната”, „Елмаз и стъкло”, Спасение”. Б.Т.Р. изпълниха незабравимите парчета „Среща” на Щурците, „Блус за двама” на Диана Експрес, „Пак ще се върнем” на ФСБ.
07.05.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz