Айдълите пяха благотворително за Виктория. Александър застрашен за първи път
Снощният концерт на евъргрийните в „Music Idol“ 3 премина под каузата за набиране на средства за незрящата певица Виктория. Айдълите пяха златни хитове от миналото за да подкрепят участничката, която се отказа по собствено желание след редица нападки спрямо нея и нейните зрителни проблеми. Междувременно стана ясно, че bTV ще дари печалбата си от SMSи от големия концерт и елиминациите в полза на специализираното музикално обучение на Виктория в чужбина.
Вотът от снощния концерт изпрати за пръв път македонеца Александър Тарабунов на елиминации и по този начин развенча образа си на абсолютен фаворит за финала. Единствено той не се е явявал на битката за оцеляване във вторник и „Войната на гласовете” в сряда. Това е прецедент в българския „Music Idol”. Миналата година единствения, който не попадна в елиминации, Тома, в крайна сметка спечели състезанието.
София - Евъргрийн концерт на "Music Idol" 3 05.05.2009 тегло: 632 KB
размери: 1891X2000 px
автор: Спиридон Антов Мариана Попова на сцената с Преслава от Music Idol 1 и Ясен от Music Idol 2