Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Стартираха концертите в рамките на конкурса "Голямо междучасие"
Снощи в столичното НМУ „Л.Пипков” Марио Кръстев, група „Keep The Faith” и група„Мотив” поставиха началото на концертите в рамките на конкурса «Голямо междучасие», организиран от Столична община, D2 и Gravity Co. Концертът откри 7-годишния Марио Кръстев, който е ученик в 23 СОУ. Независимо от възрастта си, той сам е написал текста на конкурсната си песен. Марио вече има 15 награди от български и международни конкурси. Победителят в конкурса за най-добра училищна песен «Голямо междучасие» ще бъде обявен на голям финален концерт пред НДК, с участието на групите D2 и Gravity Co на 20 май 2009година.
23.04.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz