 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
С българско вино и духова музика посрещнаха първите туристи на Летище Бургас
|
При засилени мерки за сигурност кацна първият самолет с туристи за сезон 2009 на Летище Бургас. Първите гости са от Израел, 27-годишната Това и нейния връстник и приятел Шай пристигнаха с полет от Тел Авив. Духова музика посрещна двамата студенти от град Кварсаба. Те решили да посетят Слънчев бряг за пръв път, тъй като прочели много хубави неща за страната ни. На въпрос как ще почиват заради студеното все още време, двамата отговориха, че ще уплътнят свободното си време в казино. Изпълнителният директор на „Фрапорт” Андреас Хелфер лично посрещна Шай и Това, като подари на дамата букет цветя. Туристите получиха още бутилка българско вино и книга със забележителностите на България. През миналата година на Летище Бургас са обслужени 62 107 пътници от Тел Авив, съобщи изпълнителният директор на летището Калин Барзов. Той допълни, че тази година очакват ръст на израелските туристи, тъй като те все повече проявяват интерес към нашата страна като туристическа дестинация. 14.04.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|