Националният отбор по футбол направи днес поредна тренировка преди срещата с Кипър
Националният отбор по футбол направи днес поредна тренировка преди важния квалификационен мач срещу Кипър. В заниманието се включиха всички играчи, само за Валери Божинов имаше по-леки натоварвания. Директорът на националния отбор по футбол Наско Сираков даде пресконференция преди тренировката на националите, на която обяви, че успех срещу Кипър ще върне запалянковците по трибуните. „Ако бием Кипър, убеден съм, че на мача с Ейре няма да има празна седалка”. Сираков добави още - „Виждам желание и блясък в очите на футболистите. Валери Божинов се опитва да ни убеди, че е готов за мача. Със сигурност няма да рискуваме, ще разберем, дали той е готов след днешната тренировка”. Трите точки в утрешния двубой с Кипър са абсолютно задължителни, за да съхраним шансовете си за класиране за Световното първенство в ЮАР. 31.03.2009