Настоящ и бивш министър на правосъдието откриха първата самостоятелна сграда на Административен съд в Хасково
Настоящият министър на правосъдието Миглена Тачева и бившият Героги Петканов откриха новата сграда на Административен съд Хасково. Тя първата в България, която е отделена от останалите градски съдилища. На церемонията присъстваха и кметът на Хасково Георги Иванов, областният управител Райна Йовчева и председателят на Върховния административен съд Константин Пенчев. 20.03.2009
Хасково - Откриване на новата сграда на Администратиевен съд 20.03.2009 тегло: 526 KB
размери: 1419X2000 px
автор: Тихомир Петков Председателят на Административен съд Хасково Теодора Точкова, председателят на Върховния административен съд Константин Пенчев и министър Тачева прерязват лентата