Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

"Аутдоор" рекламата върху столичния боклук процъфтява
Независимо от кризата с боклука, контейнерите за смет продължават да бъдат любимо място за послания на рекламодатели, които искат да икономисат от билбордове.   Гарнираната с аромати външна реклама гарантира особеното внимание на почитателите на поп-фолка, които се чудят дали да не посетят намиращия се близо до тези кофи клуб "Даймънд".
19.03.2009
Share
София - външна реклама върху контейнери за смет
19.03.2009
тегло: 619 KB
размери: 2000X1328 px
автор: Евгени Димитров

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz