Осем от финалистките в националния конкурс на агенция „Визаж” – „Мис България 2009” засадиха кестени в Спасителния център за диви животни към сдружение "Зелени Балкани" в Стара Загора. Претендентките за короната на най-красива и интелигентна българка разгледаха болничната част и реанимацията. Идеята за разходката в "Зелени Балкани" е да убедят момичетата, с едно от които ще работят цяла година, да прегърнат идеята за защита на природата на България. По-късно красавиците нахраниха соколът Буря и се запознаха с пеликана - ветеран Груйо, настанен в спасителния център още през 1996 година. 09.03.2009 |