Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Финалистки на „Мис България 2009” спасяваха природата в Стара Загора
Осем от финалистките в националния конкурс на агенция „Визаж” – „Мис България 2009” засадиха кестени в Спасителния център за диви животни към сдружение "Зелени Балкани" в Стара Загора.  Претендентките за короната на най-красива и интелигентна българка разгледаха болничната част и реанимацията. Идеята за разходката в "Зелени Балкани" е да убедят момичетата, с едно от които ще работят цяла година, да прегърнат идеята за защита на природата на България. По-късно красавиците нахраниха соколът Буря и се запознаха с пеликана - ветеран Груйо, настанен в спасителния център още през 1996 година.
09.03.2009
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz