Освободените от Либия български медицински сестри откриха конференция на тема „Правата на човека. Българският опит” в Галерията за чуждестранно изкуство. Те настояха за по-активна работа на институциите по делото срещу либийските им мъчители. Конференцията е по инициатива на фондация „Шести май”, която се занимава с хуманитарни и социални програми, свързани с хората в неравностойно положение. 06.03.2009 |