Поп звездата от 90-те Майк Джонсън („2-4 Family”) пя в столичния клуб „Cielo” снощи. В звездната ретро вечер певецът изпълни хитове като Stay” ,“Lean on me” ,“Hold on”/House/, “Sexy Senorita” /, “I don’t like it!” “It’s alright, it’s OK!”, “Summa Jam” „Нирвана” и баладата “If I could”, писана от амия него преди време за колегите му от boy-бандата “N’Sync”. 06.03.2009 |