Днес в Хасково се провежда Държавно първенство по хокей на лед за деца до 10 години. За пръв път от десетилетие турнирът е извън столицата. В него ще дебютира отборът на "Хасково 04". Останалите участници са софийските ЦСКА, "Левски-Академик", "Славия" и "Динамо". 28.02.2009 |