В навечерието на Баба марта, кметът Димитър Николов и общинската администрация получиха уникални мартеници и сърдечни пожелания за здраве, благополучие и грижа към хората със специфични нужди в Бургас. Ръчно изработените картички и мартеници бяха поднесени от деца от „Защитено жилище за хора с умствена изостаналост” и „Бюро за социални услуги за хора с увреждания” към Националния център за социална рехабилитация, от възрастни хора от „Дом за стари хора Цвета и Анка Върбанови” и Центъра за социална рехабилитация и интеграция на зрително увредени хора. 28.02.2009 |