 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
"Гражданска защита" сваля еднометрови висулки в центъра на София
|
Опасни висулки с дължина над метър отстраняват алпинистки екипи на "Гражданска защита" в центъра на столицата. За минути те трябваше да отцепят движението по улица "Цар Иван Шишман", заради възникнаталата опасност тежките буци лед да пробият главата или колата на минаващите отдолу. Снегът по покривите допълнително усложни задачата на алпинистите. 25.02.2009 |
|
Share |
|
|
 |
|
|