Събития
В ЦУМ Празнуват 14 февруари с цигулка, вино и шоколад
|
На 14-ти февруари, ЦУМ подари празнично настроение и усмивки на своите посетители. „Пратеници на любовта” отвеждаха гостите на ЦУМ в приказния кът на влюбените, където те имаха възможността да се насладят на вина, специално подбрани от фирма ”Бибендум” ООД и шоколадови изкушения под звуците на романтична цигулка. Професионален фотограф засне щастливите двойки и им подари специалната снимка – спомен за цял живот.
14.02.2009 |
|
Share |
|