Работна среща организираха през уикенда в Априлци общинските съветници от групите на БСП в Ловеч и София. „Червените” лидери заработиха извънредно в почивните дни и видяха в лицето на ловешкия кмет Минчо Казанджиев пример за добро управление и последователна политика. В срещата участие взеха евродепутата Илияна Йотова, Румен Овчаров, Жельо Бойчев, Минчо Казанджиев, Младен Младенов и Димитър Горов. По време на дискусията се обсъдиха Бюджет 2009 и усвояване на средствата по Оперативните програми.
08.02.2009 |