 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Sodom и Grave Digger забиха в София
|
Феновете на немския траш и хеви метъл се събраха в столичната зала Христо Ботев снощи за да чуят на живо две от легендите на немската метъл сцена - Sodom и Grave Digger. И докато за Tom Angelripper и компания това е трето гостуване у нас, то Grave Digger свириха за първи път пред българската публика. За повече от час Sodom успяха да подлудят феновете си изсвирвайки любимите на всички класики и да припомнят за грандиозният си концерт на стадион Академик преди 18 години. Ветераните от Grave Digger също показаха класа и доказаха че не случайно вече 25 години могат да радват феновете си. За час и половина те изсвириха любимите парчета от почти всички свои албуми. Преди Sodom и Grave Digger на сцената се качиха нашите групи Symbolic и Гранулом, които доста добре се погрижиха за доброто настроение на феновете в съботната вечер. Организаторите от "Art BG" бяха подготвили и друга изненада - докато се подготвяше сцената за Grave Digger пред публиката дефилираха пет предизвикателни дами в тоалети на дизайнерката Кристина Вампила, които още повече разгорещиха феновете. 08.02.2009 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|