Община Ловеч и СК”Борба” организираха Общинско първенство по борба в спортната зала в града. Участие в него взеха 36 ученика родени 1996, 1997 и 1998 година. Те се състезаваха в 11 категории. Целта на турнира е да се популяризира борбата в люляковия град и да се направи проверка на малките състезатели преди големите турнири. Организаторите си поставят за цел и изграждане на технико-тактически и морално-волеви качества на начинаещите борци. На класиралите се на първо място в отделните категории раздадоха награди осигурени от Община Ловеч. 05.02.2009 |