Неизвестни лица са разбили тази сутрин около 5 часа офиса на корабна агенция „Зодиак” на ул. "Осми Приморски полк" във Варна.  След като са счупили стъклата на сградата апашите са проникнали вътре и са направили неуспешен опит да разбият металната каса. На пръв поглед няма липсващи вещи, съобщи генералният мениджър на агенцията капитан Продан Раданов. Води се разследване, потвърдиха от пресцентъра на ОДП-Варна. 05.02.2009 |