С тържествена церемония прекратиха мисията ни в Ирак
С официална церемония пред паметника на Незнайния войн българските военни прекратиха мисията на контингента ни в Ирак. Президентът и върховен главнокомандващ на Българската армия Георги Първанов положи цветя пред паметника, а по късно запали свещ в храма "Свети Александър Невски" в памет на загиналите 13 военнослужещи далеч от родината. 22.12.2008