Световноизвестният DJ Mario изпълни до краен предел клуб “Jim Beam” снощи. Поводът е 2-рия рожден ден на музикален канал „Тhe Voice”. Приятелите на телевизията за Hip-hop и R’n’B музика познават DJ Mario от предаването “In the Mix“. Освен норвежецът, на сцената се появиха Сантра и Кристо, които изпълниха парчето „Аз и ти”.Организаторите се грижиха за доброто настроение на гостите с празнична торта и ексклузивна марка презервативи “The Voice”. 27.11.2008