Планета Пайнер клуб отвори врати в Димитровград снощи. В бившето кино Дружба кметът на града Стефан Димитров и собственикът на музикална компания „Пайнер” Митко Димитров-Пайнера прерязаха лентата на новото заведение. Фолкпевиците Гергана, Соня Немска и Елена имаха честта и удоволствието първи да забавляват гостите с песните си. 06.06.2008 |