Басейн „Лебеда” в Хасково отвори врати за посетители в предстоящите горещи дни на месеца. Началото на плувното лято откриха феновете на водните спортове. За откриването се събраха над 120 деца между 2 и 3 клас от четири училища. Целият ден децата се радваха на хубаво време, докато се плацикаха във водата. Учениците ще се обучават на първоначални умения по плуване. 04.06.2008 |