Във връзка с предстоящото честване на 130 г. от откриването на първата гимназия "Добри Чинтулов" в Сливен, дружеството на филателистите в града откри филателна изложба в сградата на гимназията.  На нея бяха показани много ценни марки и монети от фонда на сдружението. 23.03.2008 |