 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Телевизия „Диема” разби наркомрежа в центъра на София
|
Полицейски екшън стресна столичани днес по обед на кръстовището на булевард „Васил Левски” и улица „Оборище”. Полицай закопча шофьор пренасял дрога в багажника на колата си. На метри от тях на тротоара ясно личи силует на труп и са разхвърляни пистолет и пакетчета с бял прах. Сценката е част от рекламата на новия сериал „Наркомрежа” – “The Wire”, който тръгва от 10 март по телевизия „Диема”. Американската поредицата е с пет телевизионни награди. По случай премиерата стартира и микро-сайтът www.diema.bg/thewire, където зрителите могат да намерят информация за актьорите, екипа на сериала и уолпейпъри. 05.03.2008 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|