Политици и граждани почетоха годишнината от гибелта на Левски
С възпоменателна церемония в столицата отбелязаха 135-та година от гибелта на Васил Левски снощи. Да поднесат цветя на паметника на Апостола дойдоха президентът Георги Първанов, министър председателят Сергей Станишев, кметът на София Бойко Борисов, политици и граждани. Президентът Георги Първанов се поклони пред паметника на Васил Левски, а всички присъстващи почетоха с едноминутно мълчание паметта на Апостола. Гвардейци поднесоха венци и цветя от името официалните лица. Направиха го и десетки граждани. 20.02.2008