Mary Boys Band представи новия си сингъл „Не гледай влюбено”
Mary Boys Band представи втория си сингъл „Не гледай влюбено” от четвъртия си студиен албум в „Bitburger club” снощи. Видеоклипът към парчето е заснет през декември в бившето кино „Роял” от режисьора Васил Стефанов. Песента „Не гледай влюбено” звучи изцяло в стилистиката на групата, позната ни от албумите „Непознати улици” и „Само за теб”. Да поздравят групата за клипа и за 13 годишнината на Mary Boys Band дойдоха Наско и Слави от БТР, Момчил Колев, кинорежисьорът Евгени Михайлов, звездата на Музикалния театър Марио Николов и много колеги и приятели. 29.01.2008