 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Акушерки и лекари в Майчин дом отпразнуваха Бабинден
|
Акушерки и лекари от столичния Майчин дом отпразнуваха днес професионалния си празник – Деня на родилната помощ или по-известен като Бабинден. По традиция млада майка поля с менче вода на директора на болницата доц. Николай Доганов, за да си измие ръцете и го дари със сапун и кърпа. Приветствия към лекарите и акушерките отправиха зам.-министърът на здравеопазването д-р Емил Райнов, председателят на Български лекарски съюз д-р Андрей Кехайов, д-р Николай Цанков, декан на Медицинския факултет към Медицинския университет в София. 21.01.2008 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|