Събития
Завърши фестивалът на маскарадните игри в Симитли
|
Завърши петият фестивал на маскарадните игри в Симитли. Участие в карнавала взеха общо 11 групи от общините Банско, Благоевград, Симитли и Петрич. Наградата на фестивала отиде при състав от седем групи на града-домакин.
12.01.2008 |
|
Share |
|