Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Министърът на икономиката откри първия МОЛ във Варна
Първият МОЛ във Варна – Pfohe Mall отвори врати.  Лентата на новия мега център разрязаха министърът на икономиката Петър Димитров, собственикът на Мото-Пфое Карл Хайц Пфое, кметът на морската столица Кирил Йорданов и зам.-областният управител Александър Фарашев. На събитието дойде и посланикът на Федерална република Германия у нас Н. Пр. Михаел Гайер. Pfohe Mall e на две подземни и четири надземни нива, от две сгради с топла връзка на втори и третия етаж. Влиза се от два входа – на кръстовището на бул. “Сливница” и ул. “Тихомир” и от към бул. “Сливница”.
01.12.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz