Събития
Вицепремиерът Ивайло Калфин откри десетия Икономически форум на високо ниво на ЦЕИ
|
Вицепремиерът Ивайло Калфин откри днес в НДК десетия Икономически форум на високо ниво на Централноевропейската инициатива (ЦЕИ). Освен него участие в откриващата сесия вземат министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров, Хералд Крайд, генерален директор на Секретариата на ЦЕИ, Христос Кацанис, изпълнителен директор на ОББ, Гергана Мантаркова, управляващ съдружник КПМГ, Ричард Шиърър, изпълнителен директор на Вивател, Гуидо Палучи, програмен директор ЦЕИ и Георги Табаков, председател на Български икономически форум. Сесията, посветена на Капиталовите пазари, на която ОББ е модератор, ще обсъжда предпоставките за развитие на единен капиталов пазар в ЕС след влизането в сила от 1 ноември тази година на Директивата за пазара на финансови инструменти. 20.11.2007 |
|
Share |
|