 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
Студенти взеха отпечатък от ръката на бургаския кмет
|
Студенти от Бургаски свободен университет, водени от ректора професор Петко Чобанов, взеха отпечатък от дясната ръка на новоизбрания кмет Димитър Николов и колежката им Валерия Белчевска. Идеята на младите хора е по този начин да напомнят на градоначалника за дадените обещания за управлението на града през мандата му. Паното с двата отпечатъка ще бъде поставено на видно място в кметския кабинет. Професор Петко Чобанов връчи на Димитър Николов и почетния знак на университета. 12.11.2007 |
|
Share |
|
 |
|
 |
|
|