Георги Пирински откри бала на Германо-българската индустриално-търговска камара
За осми пореден път се състоя благотворителният бал на „Германо-българската индустриално-търговска камара” в салоните на хотел „Кемпински-Зографски” снощи. На бала, който се провежда под патронажа на председателя на Народното събрание господин Георги Пирински, присъстваха министър Румен Петков, посланиците на Германия в София Михаел Гайер и на България във Федералната република Меглена Плугчиева, Бертрам Ролман, председател и Вили Краус, почетен председател на Камарата, Ролф Хендрик Епле, шеф на „Балкан стар” индустралци и собственици на фирми. Средствата от томболата и кувертите в размер на 16 000 лева се предоставят на „Информационен център за редки болести” и на сираци. 28.10.2007