Интернет фотографска агенция BG | EN   
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Ягуар се разби зрелищно в центъра на Варна
„Ягуар" с английска регистрация се разби зрелищно пред общината в

центъра на Варна.  Скъпарското возило, собственост на 35-годишен

варненец, било управлявано от приятелката му след нощен запой.

Инцидентът станал вчера рано сутринта около 4 часа. Колата се движела

с голяма скорост по централния булевард „Мария Луиза" и точно на

спирката за градски транспорт пред общината шофьорката загубила

контрол над близо 400-те коня и кривнала към десния бордюр. Последвала

серия от удари в знака, който обозначава спирката, в кошче за

отпадъци, още един пътен знак и след сблъсък с дърво, колата спряла

пред намиращите се до “Регионалния исторически музей” шадравани.

Откъсналото се от удара предно колело бе на 50 метра от колата. Според

полицейските екипи, пристигнали на мястото на размазания „Ягуар",

двамата пътуващи в него са се разминали с повърхностни рани. Колата е

напълно разрушена.


16.10.2007
Share

Политика за защита на личните данни
© 2000 - 2026 BulFoto | Дизайн от Creato.biz | Хостинг и домейни от Cbox.biz