Кандидатът за кмет Слави Бинев се срещна със симпатизанти пред джамията в София
Кандидатът за кмет Слави Бинев се срещна със симпатизанти пред Джамията в София днес. Проявата е част от предизборната му кампания за предстоящите кметски избори. Слави Бинев и лидерът на партия „АТАКА” Волен Сидеров разговаряха със симпатизантите си и дадоха интервюта за медиите. Причината за събирането именно на това място е шумът, който се чува докато ходжата чете молитвите. Преди да си тръгнат Слави Бинев и Волен Сидеров закачиха по един агитационен плакат на оградата на джамията. 10.10.2007