Владо Манчев започна с два срещу „Черноморец”
София - Футболна среща от "А" група между ЦСКА и Черноморец

Владимир Манчев отбеляза и двата гола за шампиона ЦСКА, при вчерашната победа на “червените” с 2:1 над „Черноморец” Бургас на стадион „Българска армия”.  Двубоят започна отлично за домакините, които успяха да поведат само след 48 секунди игра. Още в първата си атака към вратата на бургазлии Манчев успя да надиграе защитата на „акулите” и да открие головата си сметка с красиво попадение. След вихреното начало възпитаниците на Димитър Пенев продължиха да диктуват темпото на игра, докато тимът на „Черноморец” рядко поглеждаше към вратата на Беконо. Изравнителното попадение за гостите дойде в 32-ата минута, когато най-добрият в техните редици -Александър Стоймирович успя да се разпише. Второто полувреме започна като първите 45 минути - шейсет секунди след подновяването на играта Манчев се разписа, този път с глава, след прецизно подаване на Здравко Лазаров. В самия край на срещата гостите имаха няколко добри възможности да изравнят резултата, но в крайна сметка Беконо успя да опази вратата си. ЦСКА записа поредните си три точки и продължава да води еднолично в класирането на „А група”.
Голмайсторът Владо Манчев ликува след първия си гол
футбол,мач,среща,А група,цска,черноморец,футболисти,българска армия,Владо Манчев