ЦСКА загуби в Сливен
Сливен - Футбол - ОФК "Сливен" победи ЦСКА

ЦСКА загуби като гост вчера от отбора на ОФК „Сливен” с 1:3 в първи мач от втория кръг на „А” група. Още в 13-ата минута реферът Николай Йорданов отсъди дузпа и червен картон на защитника на „червените” Фелипе Машадо. Зад топката застана племенникът на Иван Лечков - Иван Стоянов, но той пропусна от бялата точка. След това мачът се накъса и в 24-та минута сливналии откриха. По-късно при съмнителна ситуация реферът отново отсъди дузпа за ОФК „Сливен”, която Стефан Киков реализира за 2:0. В 58-ата минута след атака Евгени Йорданов и шут на Маркес ЦСКА се върна в мача с резултат 2:1. Малко по-късно обаче, голмайсторът на домакините Иван Стоянов с хубав удар вкара под горната греда за крайното 3:1. В края на мача „червените” не успяха да вкарат отсъдена дузпа, а за два жълти картона играта напусна Марин Ценов от ОФК „Сливен”.
Сливналии се радват на победата
Сливен,Футбол,общински футболен клуб Сливен,ЦСКА,футболисти,мач,среща,игра,топка,терен,победа